Tandem paragliding Javorový

JAKÝ LET VYBRAT ?  

Všechny z těchto letů jsou vhodné pro osoby, které ještě nelétaly a záleží jen na době jak dlouho chcete být ve vzduchu a užívat si tak let.

Základní let Vás seznámí s paraglidingem a během letu máte dost času na vychutnat si vše co s létáním souvisí. Pilot vás během letu seznámí s tím jak se padákový kluzák ovládá a odpoví na vaše otázky.

Termický let - let trvá déle,  během letu pokud  nám to termické podmínky dovolí nastoupáme nad kopec a Vy si budete moci vychutnat let z větší výšky a s mnohem lepším rozhledem. Za letu přidáme i trochu akrobacie pokud si to budete přát...

 

Akrobatický let - během letu používáme (ne) standartních letových režimů (spirály, wingovery, sat a další) a  dochází k velkému přetížení  a adrenalin z vás na zemi bude stříkat ještě celý den ....  :) DOPORUČUJEM VŠEM TVRĎÁKŮM !

 

ZÁKLADNÍ "  tandemový let
Javorovy Tandem Paragliding   ...jednoduché seznámení s paraglidingem, které Vám přinese krásný zážitek a nádherný pohled s ptačí perspektivy.

...délka letu přibližně  10 minut.

Cena letu 1600,- Kč

 

" TERMICKÝ "  tandemový let
   ... určeno pro ty, kteří by si rádi užili delší let a společně s tandemovým pilotem létali ve stoupavých proudech nad vrcholky a dosáhli větších výšek a lepších pohledů na hory a krajinu

... délka letu přibližně 20 minut.

Cena letu 2400,- Kč.

 

AKROBATICKÝ "  tandemový let
Akrobatický let - tandem paragliding javorový   ... tentokrát je tento let určen hlavně pro ty co již letěli a teď  by chtěli zažít maximální vzrušení a adrenalin.

Zkušený pilot  s Vámi provede různé akrobatické figury u kterých zapomenete své vlastní jméno ... :)

... délka letu přibližně do 15 minut.

Cena letu 3200,- Kč.