Chata Kamenitý

Napsal uživatel admin dne Feb 08

Celoroční ubytování i stravování nabízí chata Kamenitý ve svém kompletně zrekonstruovaném a nově vybaveném objektu. Nachází se v pěkném prostředí chráněné krajinné oblasti Beskydy. Okolí značí mnoho turistických tras, a v blízkosti se nachází další řada míst, které stojí za návštěvu.

Najdete zde potřebný odpočinek, posezení s grilem, děti zde mají k dispozici houpačky a prolézačky i velké travnaté prostranství před objektem.

Přijďte si zde vychutnat skvělou kuchyni, i ubytování za příznivé ceny a načerpat novou energii. 

Ski areál a turistická chata Severka

Napsal uživatel redakce dne Feb 09

Ski areál a turistická chata Severka leží v nadmořské výšce 965 metrů a nachází se v oblasti Těšínských Beskyd.

Je ideálním místem pro turistiku, vhodným místem k pořádání rozmanitých  oslav, pracovních školení nebo školních výletů. Je to velmi oblíbené místo lyžařů, neboť sjezdovka se nachází přímo u chaty.

Můžete se zde ubytovat, samozřejmostí je možnost stravování. Při ubytování si můžete vybrat pokoje první nebo druhé kategorie.

Wellnes hotel Bahenec

Napsal uživatel admin dne Feb 08

Wellnes hotel Bahenec se nachází ve Slezských Beskydech a je dostupný jak pěšky, tak autem. Výchozím bodem pro oba způsoby dopravy je Písek u Jablunkova a trasa je dlouhá přibližně 7 kilometrů.
Hotel je opravdu stvořen pro odpočinek a to v kterémkoliv ročním období. Po celý rok můžete navšívit unikátní pivní lázně, využít wellnes centrum s finskou saunou, relaxačním bazénem, relaxační místností, můžete si zde dopřát hřejivé zábaly a mnoho dalších příjemných procedůr.